3-käiguline õhtusöök kahele armastatud restoranis Leib!

65.00 – 110.00€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Lisainfo

Kingitusest lähemalt

 • Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab valitud õhtueine eripaketti hinnatud restoranis Leib. Tee oma valik pakkumise soetamisel:
  • 3-käiguline õhtusöök65 €
   * Sobivaima eel- ja pearoa ning desserdi saavad külastajad hõrgutavast menüüst ise valida. Veisefilee puhul lisandub lisatasu 5€, mille saab tasuda kohapeal.
  • 3-käiguline õhtusöök koos sommeljee poolt valitud joogipaketiga110 €
   * Sobivaima eel- ja pearoa ning desserdi saavad külastajad hõrgutavast menüüst ise valida. Veisefilee puhul lisandub lisatasu 5€, mille saab tasuda kohapeal. Joogipakett hõlmab sommeljee poolt valitud sobivat veini iga käigu kõrvale, samuti vett ning kohvi või teed. Pakkumine kehtib alates 18. eluaastast! Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist!
 • Pane tähele! Pakkumine on mõeldud ainult kohapeal nautimiseks
 • Märka, et pakkumine ei kehti eriüritustel
 • Palume maitserikas külastus eelnevalt broneerida (tel. 611 9026 või e-posti teel info@leibresto.ee), mainides võlusõna "Chilli pakkumine"

Lisainfo

Vana hea must Eesti leib – värske, soe, lihtne ja aus. Selle peal oleme kõik üles kasvanud ja sellest unistame siis, kui oleme kodumaalt kaugel. Selles peitub meie olemus. Just sel põhjusel on restoran Leib selle valinud ka oma restorani nimeks. Restorani kirg on kasutada lihtsat kodumaist toorainet.

Restoran keskendub värskele kodumaisele toidule. Koostööd tehakse väikeste kohalike mahetalude, lihunike ja kalameestega. Usutaksse lihtsasse omamaisesse toitu. Hea toit on restorani kirg ja Eesti nende mängumaa.

Leib Resto & Aed mõtleb kohalikul tasandil. Suvel pannakse grill tulele ja veedetakse peaaegu, et täispäevi aias sõpradega kvaliteetaega nautides. Sügise saabudes võib neid leida metsast seeni otsimast, meel rõõmus ja elevil, juteldes sellest, mida kõike nad järgmisel päeval korjatust valmistama hakata saavad. Ja nii edasi, aastaaeg aastaaja järel!

Ollakse stiilsed, ent ometi argised; kodumaised, ent ometi tänapäevased. Vahest ainus mitte väga eestilik asi on nende juures lai õlle- ja veinivalik, mida kombineeritakse iga viimsegi menüüs pakutava roaga, kaasa arvatud nende maitsva käsitsi valmistatud leivaga.

Lihtsalt öeldes – Leib Restos süüakse seda, mis parasjagu Eestis kasvab ning on valmistatud suure südame ja hoolega!

Jälgi restorani Leib tegemisi ka nende Facebooki lehel

Teenusepakkuja

Restoran Leib
Uus 31, Tallinn (vaata kaarti)
E-R 12:00-15:00, 18:00-23:00 
L 12:00-23:00
P suletud
tel. 6119026 / info@leibresto.ee / www.leibresto.ee


Restoran Leib on tunnustatud: 
- Hõbelusikas 2013 (parim teenindus või teenindaja)
- Eesti Top50 restoran 2011-2017
- Tripadvisor "Certificate of Excellence" 2015-2016

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

Vaata kõiki päevapakkumisi ›
hetkel 30 head pakkumist

Valik:

Lehe algusesse