Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›


Sõbrapaketid õllerestoranis Beer Garden

32.00 – 51.00€


 • Tallinn
 • 2-4 inimest
 • Broneeri külastus enne saabumist

Tingimused

 • Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 30.04.2023
 • Pakkumine sisaldab valitud sõbrapaketti õllerestoranis Beer Garden:
  • Pakett 1 – 48 €
   – Soe suupistevaagen XL (teravad toorjuustupallid, mozzarella pulgad, kanavardad, krõbedad kana-puraviku pelmeenid, küüslauguleivad, kanatiivad, kalmaarirõngad, saksavorstid, sibularõngad ja friikartulid, küüslaugu-, adžika- ja BBQ-kastmega. NB! Valik võib olla muutuv, jagub 4-le) + 4 õlut 0,5l (Beer Garden majaõlle) 
  • Pakett 2 – 51 €
   – Soe suupistevaagen XL (teravad toorjuustupallid, mozzarella pulgad, kanavardad, krõbedad kana-puraviku pelmeenid, küüslauguleivad, kanatiivad, kalmaarirõngad, saksavorstid, sibularõngad ja friikartulid, küüslaugu-, adžika- ja BBQ-kastmega. NB! Valik võib olla muutuv, jagub 4-le) + 4 õlut 0,5l (Paulaner Münchener Märzen)
  • Pakett 3 – 51 €
   – Soe suupistevaagen XL (teravad toorjuustupallid, mozzarella pulgad, kanavardad, krõbedad kana-puraviku pelmeenid, küüslauguleivad, kanatiivad, kalmaarirõngad, saksavorstid, sibularõngad ja friikartulid, küüslaugu-, adžika- ja BBQ-kastmega. NB! Valik võib olla muutuv, jagub 4-le) + pudel 750ml valget (Pinot Grigio) või punast (Shirazi) veini
  • Pakett 4 – 32 €
   – Soe suupistevaagen L (teravad toorjuustupallid, mozzarella pulgad, kanavardad, krõbedad kana-puraviku pelmeenid, küüslauguleivad, kanatiivad, kalmaarirõngad, saksavorstid, sibularõngad ja friikartulid, küüslaugu-, adžika- ja BBQ-kastmega. NB! Valik võib olla muutuv, jagub 2-le) + 2 õlut 0,5l (Beer Garden majaõlle) 
  • Pakett 5 – 33 €
   – Soe suupistevaagen L (teravad toorjuustupallid, mozzarella pulgad, kanavardad, krõbedad kana-puraviku pelmeenid, küüslauguleivad, kanatiivad, kalmaarirõngad, saksavorstid, sibularõngad ja friikartulid, küüslaugu-, adžika- ja BBQ-kastmega. NB! Valik võib olla muutuv, jagub 2-le) + 2 õlut 0,5l (Paulaner Münchener Märzen)
  • Pakett 6 – 43 €
   – Soe suupistevaagen L (teravad toorjuustupallid, mozzarella pulgad, kanavardad, krõbedad kana-puraviku pelmeenid, küüslauguleivad, kanatiivad, kalmaarirõngad, saksavorstid, sibularõngad ja friikartulid, küüslaugu-, adžika- ja BBQ-kastmega. NB! Valik võib olla muutuv, jagub 2-le) + pudel 750ml valget (Pinot Grigio) või punast (Shirazi) veini
 • Pakkumine kehtib kasutamiseks nii kohapeal kui ka kaasa ostmisel (NB! Pakette 1, 2, 4 ja 5 ei ole võimalik kaasa tellida)
 • Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist! Pakkumine kehtib alates 18. eluaastast! 
 • Palume laud eelnevalt broneerida (tel. 6880013 või info@beergarden.ee), mainides võlusõna ''Chilli pakkumine''

Tutvustus

Beer Garden – Hubane restoran ja spordipubi.

Hubane õllerestoran Beer Garden asub vanalinnas, vaiksel Inseneri tänaval. Avarasse valgusküllasesse ruumi mahub 166 inimest: on laudu nii suurtele seltskondadele kui ka hubased kohad äri- või romantilisteks kohtumisteks.

Suviti on avatud terrass, kus saab nautida päikesekiiri.

Õllerestoran Beer Garden – see on eriline koht sõbraliku atmosfääriga.

Tulge meile külla ja me pakkume Teile mitut põhjust jääda.

Ole kursis ka Beer Garden tegemistega Facebookis.

Teenusepakkuja

Beer Garden

Aadress:
Inseneri 1, Tallinn (vaata kaarti)

Avatud:
P-N 12.00-23.00
R-L 12.00-02.00

Tel: +372 6880013
e-mail: info@beergarden.ee

www.beergarden.ee

 

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Valik:

Lehe algusesse