Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›


DVD Merle Palmiste etendusega ''Kuidas dresseerida meest'' -38%

9.90€
15.90€


Tingimused

  • Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 12.07.2019
  • Pakkumine sisaldab DVD'd Merle Palmiste etendusega ''Kuidas dresseerida meest'' ja selle postiga saatmist soovitud aadressil
  • Etendus on eesti keeles
  • DVD kättesaamiseks palume edastada e-mailile hannesvillemson@hot.ee oma Chilli pakkumise kood + PIN ja postiaadress
    • DVD postitatakse andmete edastamisest hiljemalt 7 päeva jooksul

Tutvustus

Merle Palmiste monotüki „Kuidas dresseerida meest ehk Ahvist inimeSeks“ kirjutas Peep Pedmanson ja lavastas Andrus Vaarik.

See lugu salvestati baar-restoranis Chicago ning on nüüd müügil ka DVD-l. Eesti rahvas saab kuulda kogu tõde sellest, mis siis ikkagi ahvist inimese tegi – kas töö või hoopis miski muu, millele viitab juba pealkiri.

Äratundmisrõõmu leiavad kindlasti nii paadunud teatraalid kui ka need, kes haruharva publiku hulka satuvad. Laval on ju ikkagi Eesti seksikaimaks valitud ja mitmetest seriaalidest tuntud Merle Palmiste. Pettuda igatahes ei tule, vaimustuda võib aga küll – niivõrd elulised ja mõistetavad on näited meie igapäevaelust, mis ette kantakse. Palmiste mängib siin üksinda nii naisi kui mehi, aga ikka koomilises võtmes, nii et naerulihastele on korralik koormus garanteeritud. Näitlejal on see juba viies kord Komöödiateatri sildi all esineda, varem on ta seda teinud muusikalis „Chicago“ (2004) ning komöödiates „Sanatoorium“ (2005), „Elu parim puhkus“ (2007) ja „Spioon Venemaalt“ (2009).

 

Teenusepakkuja

Komöödiateater
Telefon: 5038045

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Lehe algusesse

Vaata veebi täisversiooni