Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›


Sissejuhatav teadveloleku kursus ''Mindfulnessi maitsed''

20.00 – 30.00€


Tingimused

  • Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 03.10.2019
  • Pakkumine sisaldab sissejuhatavat teadveloleku kursust ''Mindfulnessi maitsed'':
    • pääse ühele – 20 €
    • pääse kahele – 30 €
  • Kursus leiab aset 3.oktoobril kell 18:00-20:00 Vaikuseminutite koolitusruumis (Suur-Karja 23, Tallinn)
  • Palume end eelnevalt kursusele registreerida SIIN
  • Osalemine sissejuhataval kursusel võimaldab osaleda soodushinnaga 199 €/inimene (tavahind 240 €) 7. oktoobril Tallinnas ja 22. oktoobril Tartus algaval 8-nädalasel teadveloleku kursusel

Tutvustus

"Mindfulnessi maitsed"

Veedad liiga palju aega oma elust autopiloodil? Soovid osata paremini keskenduda sellele, mis on sulle päriselt oluline? Ihkad käituda oma väärtuste ja kavatsustega kooskõlaliselt, mitte pelgalt reaktiivselt? Soovid kogeda suuremat heaolu ja enesejuhtimise võimekust?

Oled oodatud mindfulnessi (teadveloleku) tutvustusõhtule, kus koged, mis on see maailmas laineid lööv teadusharu, mis toetab nii tõhusalt meie igapäevast heaolu. Teed tutvust erinevate teadveloleku praktikatel põhinevate harjutustega ja avastad viise, kuidas tuua oma ellu rohkem siin ja praegu kohalolu kvaliteeti. Praktiline teadveloleku kursuse maitseproov võimaldab kogeda ja avastada, mil viisil pakub teadvelolek kosutust ja leevendab stressi. Saad ise otsustada, kas tegemist on väikeste kasulike trikkide-nippidega, "mustrimurdjaga" või tunned teadvelolekus ära suure võimaluse, et enda ellu olulist muutust luua.

Kui avastad, et mindfulnessi maitse meeldib, saad osaleda soodustingimustel 8-nädalasel teadveloleku kursusel. Kuna kohtade arv on piiratud, palun sul oma osalemine tutvustaval kohtumisel registreerida SIIN

Maitseelamusi pakub Sulle MTÜ Vaikuseminutid, mis on suurim teadveloleku õpetajaid ja õpetusi koondav ühing Eestis. Meie soov on populariseerida enesejuhtimise oskuseid sedavõrd, et need muutuksid ühiskonnas normaalseteks baasoskusteks.

Tule ja koge teadveloleku kosutavat mõju!

Teenusepakkuja

MTÜ Vaikuseminutid

Kursus leiab aset 3.oktoobril kell 18:00-20:00 Vaikuseminutite koolitusruumis (Suur-Karja 23, Tallinn)

www.vaikuseminutid.ee
Telefon: 5155850
E-mail: koolitused@vaikuseminutid.ee

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

valik:

Lehe algusesse

Vaata veebi täisversiooni