Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›


Ooperid, operetid ja balletid! Rahvusooper Estonia suursugused etendused kuni -61%

12.00€
31.00€


Tingimused

 • Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 22.05.2019
 • Pakkumine kehtib ühele teatrihuvilisele ja sisaldab piletit Sinu poolt valitud Rahvusooper Estonia etendusele. Tee oma valik pakkumise soetamisel:
 • Chilli pakkumisega külastajate istekohad asuvad kõikidel etendustel parteris ja 1. rõdul (tutvu saaliplaaniga)
  • Chilli pakkumise saad pileti vastu vahetada Estonia teatri kassas (kassa on avatud T-P ajavahemikul 11:00-19:00)
  • Pakkumise võid pileti vastu vahetada kohe peale selle soetamist või etenduse toimumise päeval
  • Seoses pühadega on 1.05 kassa suletud
 • Kui soovid etenduse vaheajal ennast ja oma kaaslaseid maitsvate suupistetega kostitada ning ei taha järjekorras oodata, saad maitsvad suupisted ette tellida Rahvusooper Estonia kodulehel
  • Internetist ette tellides on mitmed tooted 20% soodsamad
 • Täpne soodustuse suurus sõltub valitud etendusest ja piletikassast saadud istekohast
 • Tähelepanu! Ostetud Chilli pakkumist ei saa ümber vahetada ega tagastada

Tutvustus

Rahvusooper Estonia tegevus ulatub tagasi 1865. aastasse, mil Tallinnas loodi laulu- ja mänguselts "Estonia". Seltsi algatusel ja baasil alustas 1906. aastal tegevust professionaalne Teater Estonia, mis on tänaseks juba üle 100 aasta teatrihuvilisi maailmatasemel meelelahutuse ja unustamatute elamustega rikastanud. Publiku ees avaneb värvikas mängukava, kust leiab nii klassikalisi kui ka kaasaegseid ooperi-, balleti-, opereti-, muusikali- ja lastelavastusi.

Kui sageli määrab Tema Kõrgeausus Juhus inimese saatuse? Teema köitis uue balleti loojaid ning publikule antakse võimalus oma silmaga näha vapustava, ajalooliselt tõetruu ime sündi. Ballett viib vaataja reaalsesse muinasjutumaailma ning räägib lihtsa Eesti inimese ja Venemaa karismaatilise keisri Peeter I imepärasest armastusloost.

Lavastaja Tobias Kratzer: "Verdi meistriteos "Aida" on põnevusdraama armastusest ja reetmisest. Selles on ühtaegu nii grand opèra suurejoonelisust kui ka ibsenlikku psühholoogilist sügavust. Kuigi "Aidat" tuntakse kõige paremini võidumarsi järgi, mis kõlab tervituseks elevantide ja orjadega võidukalt sõjast naasevale Radamesele, on ooperis ka palju kammerlikku. Seega on sündmuste asetamine "iidse Egiptuse" foonile pigem tegelaste meeleseisundite peegeldus, sümboliseerides nende ettekujutust suurejoonelisusest, jõulisest sõjaväest ja kõikevõitvast armastusest."

Ooper "Armujook" valmis heliloojal vaid mõne nädalaga ja sellest on saanud tänapäeval üks enamesitatud Gaetano Donizetti oopereid „Lucia di Lammermoori“ (1835) ja „Don Pasquale“ (1843) kõrval.  Teoses põimuvad liigutav armastuslugu ja naerutav huumor kerguse, särava vaimukuse ja kauni muusikaga, millest tuntuim on tenoriaaria „Una furtiva lagrima“. 1832. aastal toimunud võidukas esietendus tegi Donizettist silmapilkselt ühe tuntuma itaalia ooperihelilooja. „Armujook“ on kirjutatud 18. sajandi opera buffa traditsioone järgides ja pakub kuulamisnaudingut ka kõigile 19. sajandi bel canto gurmaanidele.

Ettekandele tulevad Tiit Helimetsa, Eve Mutso ja Jevgeni Gribi lühiballetid.

Rahvusooper Estonia – maja täis muusikat!
 
Jälgi Rahvusooper Estonia tegemisi ka nende Facebooki lehel

Teenusepakkuja

Rahvusooper Estonia

Aadress: 
Estonia pst 4, Tallinn (vaata kaarti)

Kassa avatud: 
T-P 11:00-19:00

Telefon: 6831210
E-mail: estonia@opera.ee

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Valik:

Lehe algusesse

Vaata veebi täisversiooni