Lõõgastuspakett ''Kvaliteetaeag kahele'' Hotellis Tartu

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Tingimused

Kehtib kahele inimesele
Sisaldab majutust mugavas Superior toas
– kaks üheinimese voodit või üks suur voodi
Hommikusöök hinnas
– esmaspäev-reede 7:00 – 10:00
– laupäev-pühapäev 7:00 – 11:00
Piiramatu saunakeskuse külastamine
– Piiramatu saunakeskuse kasutus lahtiolekuaegadel ja tervitusjoogid kahele sauna baarist
Hommikumantlid ja sussid
– Parima lõõgastuse nautimiseks leiad saabumisel toast hommikumantlid ja sussid – nendega saad mõnusalt otse toast hotelli saunakeskusesse
Jõusaali kasutamine
– Suurepärase vaatega jõusaal on sobilik nii jõu- kui kardiotreeninguteks. Jõusaal on avatud 07:00-22:00 ja ainult hotelliklientidele
WIFI
– Kõikides hotellitubades on olemas traadita internet. Võrguga ühendamiseks vajamineva salasõna saab administraatorilt
Parkimisvõimalus vabade kohtade olemasolul
– Hotellil on 2 parklat – üks maja ees ja teine maja taga. Kõik parkimiskohad, mis on mõeldud hotellikülastajatele, on tähistatud sildiga „HOTELL“

Check-in alates 15:00 – Check-out kuni 12:00
Take-away kohv
– Lahkumisel saate tasuta retseptsioonist teepeale kaasa omale meelepärase kohvijoogi kahele

Tutvustus

LÕÕGASTUSPAKETT “KVALITEETAEG KAHELE”

Kui puhkus, vaikus ja saun on sõnad, mida sa ammu kuulnud pole, kuid ühte lausesse sobivad nad sinu meelest imehästi, siis teekond meelirahustava õhtu poole koos kaaslasega algabki siit. Hubases jõevaatega saunakeskuses saate luua uusi mälestusi ning tuletada meelde kõike head, mis on juba möödunud. Sinu keha ja vaim tänab sind!

Kui hindate sõbralikku teenindust, taskukohast hinda ning mugavat hotellituba Tartu südalinnas, on Teie parim valik hotell Tartu.

1964. aastal ehitatud ja 2017 aastal juurdeehituse saanud hotell Tartu on üks linna pikema ajalooga hotelle, mille interjööri kujundamisel on lähtutud nostalgilisest ja samas moodsast 60ndate aastate stiilist. Tänu suurepärasele asukohale on hotell Tartu läbi aegade olnud hinnatud peatuspaik nii ärireisijate kui puhkajate seas.

Hotellis on kokku 118 hotellituba, millest 42 tuba asuvad hoone uues osas ning 76 värskelt renoveeritud tuba vanas tiivas, nende hulgas toad allergikutele ja erivajadustega inimestele. Maja eraldi tiivas paikneb 6 hosteltüüpi tuba ning kõikidele klientidele on avatud ilusalong „BeautyNest“ ning hubane kohvik-restoran „Tartu“.

Hotelli juurdeehituse 5. korrusel on avatud avar saunakeskus, kus on võimalik pärast tööpäeva mõnusalt aega veeta nautides kauneid vaateid Emajõele otse saunalavalt või mullivannist.

Saunakeskuses on olemas soome saun, aurusaun ja sanaarium. Lisaks on olemas ka baar, kust on võimalik endale meelepärast värskendavat jooki või snäkke osta.

Hotell Tartu

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Lehe algusesse