Kui puhkama, siis Tallinna vanalinna! Kalev Spa majutuspakett koos veekeskuse ja jõusaali külastusega

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Tingimused

Kehtib kahele inimesele
Sisaldab majutust kõigi mugavustega Standard toas
Tervitusjook hotelli restoranis Allee
Hommikusöök hotelli restoranis Allee
Toas hommikumantlid
Sisaldab veekeskuse ja jõusaali piiramatut külastust
– võimalus osta hotelli vastuvõtust Sauna-Oaasi pääsmed erihinnaga
Tasuta Wi-Fi kogu hotellis

Check-in alates 15:00 – Check-out kuni 12:00

Tutvustus

Kalev Spa 4**** hotell ühendab endas pikaaegse traditsiooni mugavust ja lõõgastust pakkuvate uuendustega. Asume Eesti peamise vaatamisväärsuse, UNESCO maailmapärandisse kantud Tallinna vanalinna serval. Hoone on ühelt poolt ümbritsetud romantilise Tallinna vanalinna iidse auraga, teiselt poolt aga looduslähedust pakkuva hoolitsetud hekkide, purskkaevu ja lastesõbraliku Kanuti pargiga. 

Meil saad magada täiuslikult magusa une, hoolitseda oma keha ja vaimu eest spordiklubis,  nautida hoolitsusi salongis Ilu & Tervis ja ujuda Põhja-Eesti suurimas ning sügavaimas 50-meetrises basseinis! Vanalinna vaatamisväärsused ning kaubandus- ja ärikeskused asuvad hotelli vahetus läheduses, transpordiühendus ülejäänud linnaga on suurepärane.

Meie restoranis Allee on Sul võimalus nautida hõrgutavat Euroopa kööki, millel juures Eesti maitsete hõrk puudutus. Tänu kohaliku tooraine kasutamisele on meie road värsked, tervislikud ja maitseküllased.

Kalev Spa sobib oma suurepärase asukoha ja mitmekülgsete võimalustega ühtviisi hästi puhkamiseks paaridele, sõpruskondadele, lastega peredele; nii üksikreisijatele kui ka äripeatuseks. Hotellis on mugav viibida ka liikumispuudega inimestel. Tule paranda oma tervist, lõõgastu argipäevast ja külasta imelist Tallinna!

Kalev spa – sinu uus traditsioon!
 

Kalev SPA Hotell & Veekeskus
www.kalevspa.ee

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Lehe algusesse