Romantiline pakett õhtusöögiga Pühajärve Spa & Puhkekeskuses

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Tingimused

Kehtib kahele inimesele
Sisaldab majutust mugavas kahekohalises toas
Saabumisel toas suupisted
Hommikusöök hinnas
Sisaldab romantilist õhtusööki küünlavalgel eksklusiivses tornikohvikus
Sisaldab ujula, saunade ja jõusaali piiramatut kasutamist
Sisaldab massaaživanni kahele koos erinevate ekstraktidega

Check-in alates 15:00 – Check-out kuni 12:00

Tutvustus

Pühajärve Spa & Puhkekeskus on mõnus ja hubane puhkusepaik vaatega maalilisele Pühajärvele ja looduskaunile Otepääle. Kauni pargiga spa-puhkekeskus pakub oma külastajatele kõikide mugavustega koduselt vaba ja meeldivat olemist. Puhkekeskuse hubane interjöör, sõbralik teenindus, spaakeskus, toitlustusvõimalused ja erinevad vaba aja veetmise võimalused tagavad nauditava puhkuse nii lõõgastava kui ka aktiivse puhkuse otsijaile.

2018 aastal on täielikult uuenenud hotelli vastuvõtt. Uus fuajee avab imelised vaated loodusesse kahelt korruselt, lisandunud on mitu mõnusat puhkenurka, kevadel avatakse ka mängusaal kõige pisematele külalistele.

Keha ja meele poputamiseks on Pühajärve Spa & Puhkekeskuses tervise- ja wellness-spaa, kus saab nautida hulgaliselt erinevaid iluprotseduurelõõgastavaid massaaže ja luksuslikke hoolitsusi. Spaahoolitsuste ja iluprotseduuride läbiviimisel kasutatakse kvaliteetseid maailmatuntud brändide tooteid, sealhulgas on esindatud näiteks Darphin, Gerard's, Babor ning Alessandro.

Maitsemeelte hellitamiseks leiab puhkekeskusest elegantse à la carte restorani, ajaloolise miljööga pubi ja eksklusiivseklaasseintega tornikohviku.

Vaba aja veetmiseks pakub hulgaliselt võimalusi modernne ja valgusküllane vabaajakeskus, kus saab näiteks mängida bowlingut, kasutada Techno-Gym masinatega jõusaali või supelda ujulas.

2009. aasta veebruaris tunnustati Pühajärve Spa & Puhkekeskust majutusettevõtete konkursil "Rohelise Võtme Aastaauhinnad" peaauhinnaga mahetoidu projekti eest. Nimelt serveeritakse hotelli külastajatele nii hommikusöögil kui ka grupimenüüdes valikut mahe- ja kohalikke talutooteid.

Alates 2003. aastast on Pühajärvel keskkonnasõbralikult majandava ettevõtte märgis "Roheline Võti".

Pühajärve Spa & Puhkekeskus
www.pyhajarve.com/

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Lehe algusesse