Romantiline puhkusepakett kahele õhtusöögiga Saaremaal Spaa Hotellis Rüütli

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Tingimused

Kehtib kahele inimesele, laps kuni 3a (k.a) tasuta kui vanematega samas voodis
Sisaldab majutust mugavas kahekohalises toas
Hommikusöök hinnas
Sisaldab 2-käigulist a la carte õhtusööki kahele restoranis Nautica
Sisaldab jõusaali kasutamist

Lisasoodustus 20% ette broneeritud spaa-hoolitsustele

Check-in alates 16:00 – Check-out kuni 12:00

(Spaa Hotell Rüütli veekeskus ja saun on suletud kuni sügiseni)

Tutvustus

Kuressaare maalilise linnapargi ja jahisadama vahetus läheduses kaunil promenaadil asuv Spaa Hotell Rüütli on oma huvitava arhitektuuri, sõbraliku personali ja mitmekesise teenusevalikuga saanud paljude klientide vaieldamatuks lemmikuks erinevate puhkekohtade seas.

See on ideaalne puhkusekoht nii kallimatele kui ka lastega peredele, pakkudes hulgaliselt ajaveetmis- jalõõgastusvõimalusi igas vanuses puhkajatele. Aktiivset ja tervislikku ajaviidet pakub veekeskus. Veerõõme saab nautida näiteks 25 m ujumisbasseinis, adrenaliiniküttidele on avatud 52 m pikkune veeliutoru. Lastele on avatud soe bassein, kus on mullipõhi ja erinevad veemassaažiseadmed. Peale suplust pakub ideaalset lõõgastust kuum leilisaun.

Restoran Nautica pakub rahulikku ja avarat keskkonda, kus avastada uusi maitseelamusi pere ja sõprade seltsis. Restoranist avardub unustamatu vaade lossipargile ja jahisadamale. Spa Hotell Rüütli teisel korrusel asub restoran Ritter ja on mõeldud erinevate ürituste korraldamiseks. Majesteetliku kaldkatuse, pöögiparketi ja hubase sisekujundusega restorani saal mahutab kuni 250 inimest, olles ideaalseks paigaks pulmade, sünnipäevade, firmapidude pidamiseks. Spordihuvilistele on avatud jõusaal.

Saaremaa Spaa Hotellid
https://www.saaremaaspahotels.eu/

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Lehe algusesse