Pakett ''Kahekesi Sangastes'' Sangaste Rukki Majas

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Tingimused

Kehtib kahele
Sisaldab majutust mugavas kahekohalises toas
– toas kaks eraldi voodit
Hommikusöök hinnas

2-käiguline õhtusöök
– Paketiõhtusöögiks saate valida endale sobivad 2 rooga Rukki Maja restorani menüüst. Lisaks ootab Teid laual maitsevesi ja käsitöö rukkikarask

Privaatse sauna kasutamine 1.5h
– Kui soovid sauna tellida karastavaid jooke või suupisteid, siis saab seda teha saunast väljumata, helista Rukki maja leti numbrile 323 ning soovitud asjad ilmuvad võluväel sauna eesruumi aknasse.

Sauna saab kasutada E-P 11.00-22.00

Palun märkida broneeringu lisainfosse päev ja kellaaeg, kuna soovite sauna kasutada.

Hästi käituvad lemmikloomad on lubatud väikese lisatasu eest:
– Väike lemmikloom 5€
– Suur lemmikloom 10€

PS! Juhul kui soovite oma lemmiklooma kaasa võtta, siis palun märkige see info broneeringu lisainfosse. Lisatasu saab maksta külalistemajas kohapeal.

Check-in alates 15:00 – Check-out kuni 12:00

Alates 26.08 tuleb enne Sangaste Rukki Majja sisse registreerimist kõikidel täisealistel külastajatel esitada üks järgmistest tõenditest:
1. COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend;
2. COVID-19 läbipõdemise tõend;
3. 72 tundi enne saabumist teostatud PCR test (negatiivne).

Tutvustus

Tulge nii nagu olete, tulge avatud südamega, unustage argipäev ja lihtsalt tulge! Tulge ja võtke koos aeg maha, et saaksite olla kaugel eemal ülejäänud maailmast ning nautida privaatset ümbrust ja teineteise lähedust. Ainult teie kaks, kuum saun ja maitsev õhtusöök.

Sangaste Rukki Maja II korrusel ootab Teid 12 toaga ja 27 voodikohaga hubane külalistemaja. Kõikides tubades on vannituba koos WC-ga, konditsioneer, Wi-Fi leviala ja televiisor, mis näitab ainult vabalevis olevaid kanaleid. Iga tuba on seotud ühe tuntud inimesega "Rukkipealinna" Sangaste ajaloost, näiteks kirjanik A.Gailit, kunstnik G.W. Reutern, teadlane Fr.G.W. Struve, tenor A.Viisimaa.

Rukkirestoran pakub “Sangaste” rukkist, kohalikust ja Lõuna-Eesti toorainest valmistatud roogasid. Missiooniks on näidata külalistele, kuivõrd mitmekülgne on Eesti rahvusvili rukis. 

Sangaste Rukki Maja sauna mahub 5-10 inimest. Suurema seltskonna puhul saab istumiseks eesruumina kasutada ka kõrvalasuvat kaminasaali. Sauna eesruumi saab katta suupistelaua. 

Sangaste Rukki Maja
www.rukkimaja.ee

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Lehe algusesse