Romantilised hetked kallimaga Sangaste Rukki Majas

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Tingimused

Kehtib kahele
Sisaldab majutust mugavas Deluxe toas
Hommikusöök hinnas

Privaatne õhtusöök küünlavalgel
– Paketiõhtusöögiks saate valida endale sobivad 2 rooga Rukki Maja restorani menüüst. Lisaks ootab Teid laual maitsevesi ja käsitöö rukkikarask

Saabumisel on toas vahuvein ja puuviljavaagen

Hästi käituvad lemmikloomad on lubatud väikese lisatasu eest:
– Väike lemmikloom 5€
– Suur lemmikloom 10€

PS! Juhul kui soovite oma lemmiklooma kaasa võtta, siis palun märkige see info broneeringu lisainfosse. Lisatasu saab maksta külalistemajas kohapeal.

Check-in alates 15:00 – Check-out kuni 14:00

Alates 26.08 tuleb enne Sangaste Rukki Majja sisse registreerimist kõikidel täisealistel külastajatel esitada üks järgmistest tõenditest:
1. COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend;
2. COVID-19 läbipõdemise tõend;
3. 72 tundi enne saabumist teostatud PCR test (negatiivne).

Tutvustus

Kõige väärtuslikumad kingid on elamused, mis kunagi meelest ei lähe. Kui soovid kallimat üllatada ja talle pakkuda ühe romantilise ning meeldejääva õhtu, siis Sangaste Rukki Maja ootab Teid enda juurde. Roosiõitega kaunistatud tuba, kaminavalgel õhtusöök kahele – me teeme kõik, et Teie õhtu oleks eriline.

Sangaste Rukki Maja II korrusel ootab Teid 12 toaga ja 27 voodikohaga hubane külalistemaja. Kõikides tubades on vannituba koos WC-ga, konditsioneer, Wi-Fi leviala ja televiisor, mis näitab ainult vabalevis olevaid kanaleid. Iga tuba on seotud ühe tuntud inimesega "Rukkipealinna" Sangaste ajaloost, näiteks kirjanik A.Gailit, kunstnik G.W. Reutern, teadlane Fr.G.W. Struve, tenor A.Viisimaa.

Rukkirestoran pakub “Sangaste” rukkist, kohalikust ja Lõuna-Eesti toorainest valmistatud roogasid. Missiooniks on näidata külalistele, kuivõrd mitmekülgne on Eesti rahvusvili rukis. 

Sangaste Rukki Maja sauna mahub 5-10 inimest. Suurema seltskonna puhul saab istumiseks eesruumina kasutada ka kõrvalasuvat kaminasaali. Sauna eesruumi saab katta suupistelaua. 

Sangaste Rukki Maja
www.rukkimaja.ee

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Lehe algusesse