Aktiivne puhkus ratastel ehk rattaga Sõrve säärde

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Tingimused

Kehtib kahele inimesele
Sisaldab 2 ööd majutust kahekohalises toas
– võimalus lisada 1 lisavoodi
Rikkalik buffet-hommikusöök hinnas
– hommikusöök 8:00-10:00
Pakett sisaldab:
- rattarent
- juhised omal-käel matka läbimiseks
- transfeer Kuressaare - Sõrve säär (Sõrve säär - Kuressaare)
- ohutusvarustus
Tasuta Wifi
Tasuta parkimine üle tee asuvas avalikus parklas
Lisatasu eest võimalus kasutada sauna
Tasuta tühistamine 24h enne saabumist

Check-in alates 15:00 – Check-out kuni 12:00

Tutvustus

Sõrve säär on üks meie lemmikkohtadest, mida külastada Saaremaal. Oma suurepärase asendi tõttu on Sõrves väga maalilised vaated merele. Sõrve on suurepärane näide meie meretagusest paradiisist. Seistes üksinda Sõrve sääre tipus, mõlemal pool meri lainetab – see on tunne, nagu seisaks maailma servas (ainult, et Läti paistab ka ära).
Sõrve säärelt leiad madalad kadakaväljad, pikad liivarannad. Samuti leiad sealt teise maailmasõja päevilt monumente, Salme muinaslaeva ja rahuliku looduse. Meie arvates on seda kõike kõige parem avastada jalgrattaga.

Tuur algab autosõiduga Staadioni Hotellist kell 9:00 Sõrve sääre tippu. Jalgratta marssuut algab sealt ja Sul on võimalus vändata tagasi Kuressaarde. Tuuri kogupikkus on 56 km, kõikide peatustega 65 km. Soovi korral võib transfeeri tellida vastupidi. Samuti on võimalus läbida terve tuur rattaga. Sellisel juhul on marsruudi kogupikkuseks 102 km.

Staadioni Hotell on kodune perehotell, kus pereisa Villi võtab külalised vastu ja pereema Annika küpsetab head-paremat hommikusöögi lauale. Vanaisa Mait aitab oma inseneriteadmistega. Vanem perepoeg Paul-Mark vaatab, et oleksime leitavad sotsiaalmeedias ja erinevates broneerimiskeskkondades. Ka nooremad lapsed Karl-Mathias ja Lenna-Marie on tasapisi abiks kus võimalik.

Meie hubases hotellis on 27 avarat tuba vaatega üle Kuressaare Linnastaadioni merele või ajaloolisele Piiskopilinnusele. Hommikuti pakume Sulle teise korruse söögitoas buffet hommikusööki. Kuressaare ratastel avastamiseks on meie juurest võimalus rentida rattaid ning pärast lõõgastumiseks saad kasutada sauna.

Esimese korruse vastuvõtus saad igal ajal soetada kohvi, väikese šokolaadi ning lubada endale muud maitsvat. Soovid üllatada sõpra ilusa postkaardiga või otsid hoopis põnevaid soovitusi, kuidas Kuressaares või Saaremaal aega veeta? Oleme su jaoks olemas ja aitame hea meelega!

Staadioni Hotell

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Lehe algusesse