Linnapuhkus kahele luksuslikus Swissôtellis

Soovi korral saad ostust taganeda 72h enne check-in.

Tingimused

Kehtib kahele inimesele
Sisaldab majutust kahekohalises Swiss Advantage toas
Tervitusjook ja suupisted 30. korruse baaris Horisont saabumispäeval
Buffet-hommikusöök restoranis The Quarter
Pürovel Spa&Sport piiramatu külastus
Tasuta pudelivesi saabumispäeval
Hommikumantlid ja sussid
Tasuta Wi-Fi kogu hotellis
Parkimisinfo: Lähim parkla on Tornimäe EuroPark maa-alune parkla. Sissesõit on nii hotelli peauksest üle tee kui ka Maakri tänava poolt. Hotelli saab mugavalt siseneda otse parklast, ilma välja minemata.
Hind:
1h - 4.00€
24h - 20.00€

Check-in alates 15:00 – Check-out kuni 12:00
Tühistamistingimus 1 päev ette

Tutvustus

Linnapuhkus kahele luksuslikus Swissotelis

Sulle ja Su kaaslasele kuluks ära üks lõõgastav linnapuhkus?
Majutuge linna kohal kõrguvas toas, nautige kihisevat tervitusjooki ja maitsvaid suupisteid Horisont Baaris ning lõõgastuge Pürovel Spaas. Hommikul ootab Teid rikkalik hommikusöök meie restoranis The Quarter ja järjekordne ilus päev võib alata!

Tere tulemast Swissôtel Tallinn hotelli, mille tubadest avanevad võrratud panoraamvaated nii muinasjutulisele vanalinnale kui ka imelisele Tallinna lahele.

Asume linna kõrgeimas hoones, täpselt äripiirkonna südames. Vaid lühikese jalutuskäigu kaugusele jääb UNESCO maailmapärandi nimekirja kantud keskaegse vanalinna munakivisillutisega tänavad. Hotellist 10-minutilise autosõidu kaugusele jäävad lennujaam ja reisisadam.

Swissôtel Tallinna toad ja sviidid on kujundatud Teie mugavust silmas pidades, et muuta kodust eemal olemine meeldivaks kogemuseks. Kolm restorani, kaks baari, sisebassein, spaa ja fitnessiklubi ning tõeline Šveitsi teenindus ja külalislahkus – meil on kõik vajalik, et tunneksite end võõrsil olles koduselt.

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Lehe algusesse