Romantiline puhkusepakett kahele Saka Mõisas koos õhtusöögiga

Saad saabumise tühistada hiljemalt check-in päeva lõunal kuni 12:00.

Tingimused

Kehtib kahele inimesele
Sisaldab majutust Saka Mõisa hotellimajas
Hommikusöök hinnas
Sisaldab sauna- ja basseiniala külastust 1,5h
Sisaldab 2-käigulist õhtusööki Saka Mõisa a la carte restoranis, mis hõlmab kummalegi einestajale pearoana KRÕBE KANAFILEE (Kanafilee panko paneeringus, tilli aioli, grillitud värske kartul, värske soolakurk, röstitud šampinjonid) ning desserdina PISTAATSIA CREME BRULEE (Šokolaadi crumble, marjad)
Toas ootab vahuvein
Lastega puhates on ka lastele hommikusöök ja basseiniala külastus koos vanematega tagatud ning lisatasu lapse kohta: Kuni 3a tasuta kui ilma beebivoodita ning +5€ kui beebivoodiga, 4-12a 20€/öö lisavoodi tasu ja 13a ning vanemad 30€/öö lisavoodi tasu

Check-in alates 15:00 – Check-out kuni 12:00

Restoran on esmaspäeviti suletud

Tutvustus

Looduskaunil pankrannikul asuv Saka Mõis on oma puhkajatele alates 2004. aastast pakkunud lõõgastavaid pakette ja värskendavaid puhkamisvõimalusi.

Hotellimaja läänetiivas asuv Wellness-Spa aitab akusid laadida näiteks 8 erineva kehahoolitsustoa, 3 erineva sauna, solaariumi ja erinevate funktsioonidega basseinide kaasabil. Spa-ala läbis hiljuti värskenduskuuri,mille käigus sai uue väljanägemise aurusaun.

Teenusevalikust leiab hulgaliselt erinevaid tervisekapsleid, massaaže ning muid lõõgastavaid protseduure.

Kui keha on vajaliku turgutuse leidnud, siis maitsemeeli saab hellitada Saka Mõisa Restoranis. Üle Eesti maitsva söögi poolest tuntud restoran pakub midagi isutekitavat ka kõige nõudlikumale maitsepaletile.

Hubane ja mõisalik interjöör ning kliendisõbralik teenindus loovad kauni miljöö kogu puhkuse ajaks ning panevad külastajaid ikka ja jälle tagasi tulema.

2007. aastal anti Saka Mõisale & SPA-le Vabariigi Presidendi kantselei poolt tunnistäht kui Vabariigi Presidendi Konkursi "Kaunis Eesti Kodu 2007" võitjale.

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Lehe algusesse