Lavendel Spa sauna- ja lõõgastuskeskuse pääse

15.00 – 30.00€


  • 6 kuud
  • Viimsi
  • 1 inimene
  • aastaringselt
Lisainfo

Kingitusest lähemalt

Tallinna külje all, maalilises Viimsis asuv Lavendel Spa Hotel pakub rahulikku ja lõõgastavat miljööd väljaspool linnakära. Merest 10-minutilise jalutuskäigu kaugusele jääv spa-hotell on igati romantiliseks ja värskendavaks puhkusepaigaks.

SPA Hotel Lavendli sauna- ja lõõgastuskeskus pakub kustumatuid, erilisi ning lausa harukordseid spaakogemusi. Puhkuseoaasis on külastajate päralt neli erinevat sauna (soola-, auru-, suitsu- ja madala temperatuuriga lõõgastussaun) ning erinevad lõõgastavad basseinid ja vannid (Jaapani vann, jacuzzi vann, veekosk, massaažidüüsid, vastuvooluga kümblusbassein, külmaveetünn).

Kingitus sisaldab Lavendel Spa sauna- ja lõõgastuskeskuse pääset. NB! Pane tähele, R ja L (eriti just vahemikus 17.00-21.00) võib olla täituvus suur ning peame külastajate arvu piirama. Aga see ei ole reegel. Alati tasub hotelliga ühendust võtta enne külastuse planeerimist ja uurida, mis olukord saunakeskuses on.

Lisainfo

Sauna- ja lõõgastuskeskusesse sisenemise pääsmel ei ole kasutusaja piirangut. Keskus on avatud iga päev ajavahemikul 9:00-22:00

Teenusepakkuja

Lavendel Spa Hotel

Sõpruse tee 9, Haabneeme (vaata kaarti)

+ 372 603 59 00

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

Vaata kõiki päevapakkumisi ›
hetkel 59 head pakkumist

Tee sobiv valik:

Lehe algusesse