Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›


Avasta maagiline leiutiste maailm! Pääsmed PROTO avastustehasesse -50%

7.00 – 16.00€
14.00 – 32.00€


Tingimused

 • Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 24.02.2023
 • Pakkumine sisaldab valitud pääset PROTO avastustehasesse:
  • Täispilet ühele - 7€ (14€ tavahind)
  • Perepilet - 16€ (tavahind 32€)
   – 2 täiskasvanut ja nende alaealised lapsed
 • Märka, et pakkumist saab kasutada ainult teisipäevast reedeni
 • Kuni 6-aastased lapsed (k.a) ja erivajadustega inimese saatja tasuta

Tutvustus

PROTO avastustehas on esimene hariduslik virtuaalreaalsus keskus, mis pakub uudset ja unikaalset kogemust, mida mujal Euroopas ei näe! Sind ootab interaktiivne ja sinu osalusel põhinev fantaasiamaailm. Avanevad sajanditetagused suured teadusavastused – unikaalsed prototüübid, millele puhub elu sisse moodsaim 21. sajandi virtuaalreaalsustehnoloogia. Haaravaid ja harivaid tegevusi leidub siin nii suurtele kui väikestele. PROTO ootab avastajaid ja seiklejaid kogu maailmast Põhja-Tallinnas mere ääres, Noblessneri sadamalinnakus.

Virtuaalreaalsuse prillidega saad vahetu meelelise kogemuse fantaasiamaailmast. Liigud ringi tehisreaalsuses, näed 360 kraadi enda ümber ja otsustad ise, mida järgmisena teha. VR-kogemus algab väikese juhendamisega ja on jõukohane igaühele.

Käed-külge eksponaatidel saad ise ja vahetult tehnikaimesid avastada. Nii mõistad füüsikalisi nähtusi hoopis uue nurga alt, mänguliselt ja põnevalt.

Uued põnevad ruumid elavateks sündmusteks! Milline ka poleks sinu sündmuse formaat – Noblessneri valukojast leiad selleks suure tõenäosusega sobiva paiga. Siin on kõikjal kordumatu atmosfäär – alates kahest konverentsiruumist kuni 650-ruutmeetrise Nobeli saalini. Ka unikaalsete esemetega ekspositsioonisaal on erinevate sündmuste korraldamiseks värske mõte. Küsi julgelt!

Lasteala – siin ootavad sinu mudilast ehitamise ala, õhukahurid, kõverpeeglid ja muud väikesed nutikad arendavad tegevused.

Ligipääsuteed ja põhilised tugiteenused erivajadustega inimestele. PROTO avastustehases ei pea keegi avastusrõõmudest kõrvale jääma.

Teenusepakkuja

PROTO Avastustehas

Avatud:
T-P 11:00-18:00

www.prototehas.ee
E-mail: info@protofactory.ee

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Valik

Lehe algusesse